Türk Hava Yolları öğrencilere ve öğretmenlere indirimli fiyatlar uyguluyor. Siteye üye olmadan ya da giriş yapmadan fiyatlara baktığınızda bilet fiyatları standart tarife üzerinden çıkıyor ama üye olup öğrenci –ya da eğer öğretmenseniz, öğretmen olduğunuzu sisteme bildirerek indirimli fiyatlardan yararlanıyorsunuz. Eğer gözünüzden kaçtıysa, ya da daha önce hiç kayıt olmadıysanız Miles&Smiles programına buraya tıklayarak kaydolun ve öğrenci/öğretmen olduğunuzu bildirin.

Buna ek olarak, Miles&Smiles üyesi olan engelli yolcular, sadece bir kez engelli belgeleriyle gelip sonrasında hiçbir uçuşta belge göstermeden, engelli indirimli uçak bileti alarak yurt içi seferlerde %20, yurt dışı seferlerde ise %25 indirim avantajıyla seyahat edebilirler.

İndirim avantajları: İç hatlarda %20, dış hatlarda %10’a varan indirim ve yurt dışı tek yön uçuşlarda özel fiyatlar
Bagaj ayrıcalığı: Uluslararası uçuşlarda 40 kg bagaj hakkı (Parça konsepti uygulanan parkurlarda 2×23 kg), yurt içi uçuşlarda ise avantajlı ekstra bagaj ücretleri
Ücretsiz değişiklik: Uluslararası uçuşlarda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz bilet değişikliği hakkı (Bilet sınıfı farkından kaynaklanan ekstra ücretler tahsil edilecektir.)
Ekstra Mil kazanımı: 2022 sonuna kadar tüm uçuşlardan kazanılacak %25 daha fazla Mil
Hoş geldin Mili: Yeni üyeliklere fazladan 1000, toplamda 2000 Hoş geldin Mili

(Visited 378 times, 1 visits today)

Bu bloga email adresiniz ile abone olabilirsiniz. Böylece her yeni yazı yazıldığında eposta yoluyla bildirim alırsınız.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir