Cash App, PayPal gibi Amerika merkezli bir ödeme sistemi ve henüz Türkiye’de resmi olarak yok. Fakat tabiki kullanmak mümkün. Üstelik benim referans kodumla(SLGXXNG) kaydolursanız 5$ bonus kazanıyorsunuz. Eğer kayıt olurken kod istemezse kayıt olduktan sonra da ekleyip kazanabilirsiniz. Kayıt işlemi bittikten sonra siz de bir referans kodu alıyor ve insanları davet edip 15$ kazanmaya başlıyorsunuz. Yani bu da, bir ayda yüz başarılı davet yapıldığı zaman 1500$ demek oluyor.

Cash App uygulamasına gelen paraları da Transferwise aracılığıyla Türkiye banka hesabınıza alabilirsiniz.

Transferwise hesabınız yoksa buraya tıklayıp kaydolun. Hesap doğrulama işlemini yapın ve Amerika banka hesap bilgilerinizi talep edin. Bu bilgilerle Cash App’ten para çekmek münkün olacaktır.

Cash App ile normalde bitcoin ve borsa hissesi almak mümkün ama biz kaydolurken Amerika sosyal güvenlik numarası vermediğimiz için yararlanamıyoruz.

Fakat bunun dışında normal cashtag denilen Cash App adresiniz ile ödeme almak, ve bu gelen ödemeyi de transferwise ile Türkiye’deki banka hesabına almak mümkün. Tabi Cash App kullanıcılarına da gönderip almak mümkün. Ücretsiz kart da gönderiyorlar ama sadece Amerika’daki bir adrese(çözümü zor bir problem değil).

Benim cash app adresim:

https://cash.app/$mustafagedik Siz de kayıt olurken bu şekilde bir $cashtag oluşturmalısınız. Bir nevi kullanıcı etiketi. Bu etiket sayesinde insanlar size kolayca para gönderip alabilir. Bu yazıyı okuyup, yukarıda yazdığım $cashtag uzerinden benden 5$ isteyen(request) ilk kisiye anında 5$ hediye edicem. Yapmanız gereken başka bir şey yok. Sadece uygulamayı indirip kaydolun ve uygulama üzerinden bana request yapın. 4 Nisan sonuna kadar vaktiniz var. 

Bu linke tıklayıp kaydol: https://mustafagedik.com/go/cashapp

1 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Android uygulamasını indirmek için buraya tıkla.

Eski sürümleri indirmek için buraya tıklat.

Soruların varsa aşağıya yorum kısmına yaz, en kısa sürede dönüş yaparım.

(Visited 979 times, 23 visits today)

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir