Dubai vizesi almak Türk vatandaşları için oldukça basit bir işlemdir. Tek yapmanız gereken bir adet vesikalık fotoğraf ve geçerli pasaportunuzun fotoğraflı sayfasının fotoğrafını bize göndermek. Vize ücreti (bir aylık) 95$ olup TL olarak da ödeme yapabilirsiniz. 24 saat içerisinde elektronik vizeniz hazır oluyor. Size PDF olarak gönderiyoruz. Çıktısını alıp pasaportunuzla birlikte seyahate başlayabilirsiniz. WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. iletişim

Uygun fiyatlı uçak biletleri için buraya tıklayın.

Sık Sorulan Sorular:

 • Vize işlemi neden bu kadar kolay?
  Çünkü size kefil oluyoruz 🙂 Dubai, yani Birleşik Arap Emirlikleri vizesinin bu kadar kolay çıkmasının sebebi çok basit. Turizm şirketleri sizin adınıza bu vizeye başvuru yapar ve size sponsor olurlar.  Yani bu işlem sırasında biz ya da farklı bir şirketle çalışırsanız onlar size sponsor(garantör) olurlar. Böylece siz vize süresi dolmasına rağmen çıkmazsanız Dubai hükümeti faturayı (3000AED) sponsor olan şirkete keser. (Lütfen vize süreniz bitmeden ülkeden ayrılın 🙂
 • Dubai’de oturum/çalışma izni almak da kolay mı?
  Evet! Dubai’ye geldiniz ve çok beğendiniz, burada yaşamak istiyorsunuz diyelim. Yaklaşık 10 günde oturum kartınız hazır olur. Dubai’de freelancer vize denen bir yöntemle 2 yıllık oturum almak mümkündür.
 • Dubai’de Work and Travel ya da Work and Study gibi şeyler yapılır mı?
  Teknik olarak bu tarz şeyler münkünse de, bu tarz işler için Dubai doğru seçim olmayacaktır. Dubai’de iş bulmak, ya da çalışma izni almak Avrupa, ya da Amerika’ya göre kolay olabilir ama alacağınız maaş da ona göre düşük olacaktır. Ayrıca burdaki insanların İngilizce seviyeleri de pek iç açıcı değil. Dubai English diye bir şey var 🙂 Work and Travel yapmak istiyorsanız kuşkusuz bunun en doğru adresi Amerika’dır ya da Hollanda gibi herkesin ingilizce konuştuğu bir avrupa ülkesi de olabilir, ama kesinlike Dubai’yi önermiyorum.
 • Dubai’de Dil Öğrenmek Mantıklı Mı?
  Değil. Dubai’ye İngilizce öğrenip iş bulurum düşüncesiyle geliyorsanız büyük hüsrana uğramanız kuvvetle ihtimal. Dubai’de bildiğiniz İngilizceyi de unutabilirsiz, öyle bir yer burası. Ama bir çok eğitim tüccarı Dubai’yi iş imkanları çok diye pazarlıyor. Doğru, var ama 3000-2000 dirhemlik işler. Bu paraya da bizim Türkler çalışmaz. Yani mantığı yok. Aldığın parayı (eğer ki bulabilirsen) 2 metre kare bir odaya verirsin, ya da bir odayı 4 kişi paylaşmak zorunda kalırsın… Çok fazla hintli, pakistanlı, filipinli var burda ve onlar da bu 2-3 binlik işleri yapıyorlar. Üstelik ingilizceleri de kötü.
 • Dubai’de yatırım yapılır mı?
  Evet. Dubainin işi yatırım. Dubai’nin Türklere hitap eden yönü tam da bu. Yani biz Türkler burada ya highly skilled migrant kategorisinde işlere bakıyoruz ya da yatırım / iş kurma seçeneklerine. Burada emlek yatırımları, ya da restaurant, cafe gibi işletmeler açmak, girişimcilik yapmak mantıklı, ama vasıfsız eleman olarak gelmek değil.
(Visited 837 times, 1 visits today)

Bu bloga email adresiniz ile abone olabilirsiniz. Böylece her yeni yazı yazıldığında eposta yoluyla bildirim alırsınız.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir