Ledger; katıştırılmış güvenlik, kripto para ve girişimcilik alanlarında engin deneyime sahip olan ve blok zinciri uygulamaları için güvenli çözümler oluşturmak amacıyla bir araya gelen sekiz uzman tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Ledger SAS ve bağlı kuruluşlarının şu an Paris, Vierzon, New York, Zürih ve Singapur’da 800’ün üzerinde çalışanı vardır.

Kurulduğu günden bu yana 5 milyon adetten fazla Ledger cüzdan satılmış.

Ürettikleri bu güvenli cihazlar sayesinde kripto varlıkları yıllarca -kelimenin tam anlamıyla- yastık altı saklamanıza olanak tanıyorlar. Bitcoin ve diğer kripto paralar artık sanal bir para olmaktan çıkıyor ve fiziksel bir USB’nin içinde saklanabiliyor. Böylece içinde bir Bitcoin olan bir Ledger cüzdanı bir başka şahsa da herhangi bir borsa aracılığı olmadan, tıpkı çeyrek altın alır satar gibi aktarmak da mümkün.

Bitcoin’de gelecek var ama alıp satarken dolandırılmayalım diyenler de bu şekilde bir yatırım yapabilir. İçinde kripto yatırımlarının olduğu Ledger soğuk cüzdanların şifresini bilmeyenler paraları çekemez. Kayıp ya da çalıntı halinde de sizdeki kurtarma kağıdını kullanarak kripto varlıklarınızı kolaylıkla kurtarabilirsiniz. Hepsiburada gibi yerli mağazalarda 2500-3000 TL ye satılan cüzdanı doğrudan Ledger‘ın kendi sitesinden satın alarak tasarruf edebilirsiniz.

ÖZETLE:
— Ledger Live uygulamasıyla birlikte çalışan bir Ledger donanım cüzdanı, kripto varlıklarınızı güvence altına almak, saklamak ve yönetmek için en iyi çözümdür.
Ledger donanım cüzdanlar, kriptonuzu her zaman güvende tutmak için sektöründe lider güvenlik seviyesine sahiptir.
— Ledger Live uygulaması kripto ihtiyaçlarınız için tek adrestir. Ortaklarımızla varlıklarınızı kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir, satabilir, takas edebilir ve artırabilirsiniz.
Ledger ile 5000’den fazla kripto varlığı güvence altına alabilir, saklayabilir ve yönetebilirsiniz.
Ledger, dünyanın 5 milyondan fazla satış gerçekleştiren en popüler donanım cüzdanlarını üretiyor.
— Neden Ledger’ı seçmeliyim? Çünkü kriptonuzu güvende tutmak için en iyi ürünü sunuyor.

Cüzdan Tamam da Bitcoin’i Nerden Alalım? 
Diye bir soru da aklınıza gelirse eğer, dünya çapında en iyi 4 borsayı paylaşıyorum:

  1. Coinbase
  2. Binance
  3. Crypto.com
  4. OKX

Hayırlı işler, bol kazançlar, beni takipte kalın 🙂

(Visited 106 times, 1 visits today)

Bu bloga email adresiniz ile abone olabilirsiniz. Böylece her yeni yazı yazıldığında eposta yoluyla bildirim alırsınız.

1 Comment

  1. Pingback: Kripto Para Nereden Nasıl Alınır - Mustafa Gedik

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir