Yazının başlığını en çok aranan kelimelere göre yaptım ki sen bu yazıyı kolayca bul ve oku 🙂 Fakat burada sadece instagram‘dan değil aynı zamanda twitter ve youtube gibi önemli sosyal medya kanallarının da nasıl takipçisinin ücretsiz olarak artacağından bahsediyor olacağım.
Öncelikle bunu yapmanın birden fazla yolu var. En basit olanı, takip et-takibi bırak yöntemi. Yani insanları hedef kitlenize göre takip ediyorsunuz ve bir süre sonra geri takip etmeyenleri takipten çıkıyorsunuz. Bunun için herhangi bir uygulamaya, şifrenizi paylaşmaya gerek yok ama bir okadar da yavaş bir yöntem.

Benim size bu yazıda vurgulamak istediğim yöntem ise daha sağlıklı, ve daha hızlı bir yöntem. Like4Like, yani beğeniye karşılık beğeni adında bir site var. Yıllardır kullandığım fakat yoğunluğum nedeniyle fazla da kullanamadığım, kendini kanıtlamış bir site. Bu siteye girip sosyal medya hesaplarınızın şifresini paylaşmadan takipçi ya da beğeni, retweet, izlenme kazanabilirsiniz. Sistem kısaca şöyle çalışıyor:

Örneğin ben siteye kendi instagram hesabımı instagram.com/drmustafagedik olarak yazıyorum. Şifre ya da kredi kartı gibi bir bilgi istemiyor. Karşılığında ben de tıpkı benim gibi link paylaşan kullanıcıları takip ediyorum, ya da onların fotoğrafını beğeniyor, ya da retweet yapıp youtube videolarını izliyorum. Bunun karşılığında sistem bana yaptığım her görev için değişen miktarlarda puan veriyor. Bu puanlar ile de ben kendi fotoğraflarıma beğeni, ya da hesabıma takip alabiliyorum.

Sistemi ücretsiz denemek için buraya tıkla.

Tabi bu işlem ne kadar sağlıklı, ne kadar kalıcı bilinmez ama piyasadaki en güvenilir yöntemlerden biridir. Gelen takipler, beğeniler daha inandırıcı, instagram için güvenilirdir. Fakat yine de takipçinizi artırmak istiyorsanız sadece bu işleme, ya da para karşılığında satılan takipçilere güvenmeyin. Ürettiğiniz içerikler iyi olduğu sürece takipçiler gelecektir 🙂

Not: instagram adresini yorumlar kısmına yaz ve yazanları takip et!

(Visited 1.528 times, 1 visits today)

Bu bloga email adresiniz ile abone olabilirsiniz. Böylece her yeni yazı yazıldığında eposta yoluyla bildirim alırsınız.

1 Comment

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir