Affiliata Marketing serimizin bu yazısında TMD Hosting firmasını ele almak istedim. Bunun en temel nedeni hem bu firmayı kendi sitelerimde kullanmam hem de bu firmayı insanlara önererek geçmişte gelir elde etmiş olmam. Aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi ben sadece 3 arkadaşıma bu firmayı önererek 160 $ kazandım.

Resmi büyütmek için sağ tıklatıp yeni sekmede açın.

Yukarıdaki tablo, yani 160 dolar sizin için az gözükebilir ama bu sadece 3 kişilik bir satıştan elde edilen gelir. Ayrıca, ayda 10 bin dolar, 40 bin tl gibi uçuk rakamlar sallamaktan ya da internetten sahte bir görüntü paylaşmaktan iyidir diye düşünüyorum. Biraz önce belittiğim gibi, buradaki rakam sadece 3 kişiden elde edilen gelir. TMD Hosting size farklı ürünler ve satış rakamlarına göre komisyon artışı sunuyor.

 

50 dolardan 200 dolara kadar artabiliyor tek satıştan elde edilebilecek gelir oranı.

Yukarıdaki tabloda gördüğünüz üzere satış miktarı arttıkça kazanç oranı da artıyor. 50 dolarlık bir üründen 10 kişiye sattığınızda 500 dolar almanız gerekirken 11-20 kişiye ulaştığınızda komisyonunuz 50 den 75’e çıkıyor. Bu da eğer ayda 14 satış gerçekleştirirseniz 75 dolardan 1050 dolar kazanacağınız anlamına geliyor. Ayda 1050 dolar kazanmak için yapmanız gereken tek şey 14 satış ve bu da aslında çok imkansız bir şey değil. Sadece üzerinde biraz durup emek verip çalışmak lazım 🙂 Şimdilik bu pazarlama kısmına girmeyip o işleri bildiğinizi varsayıyorum. İlerleyen günlerde bununla da ilgili bir yazım olacak.

 

Affiliate olmak için resme tıklatın

Yukarıdaki resme ya da buraya tıklatıp affiliate kaydınıza başlayabilirsiniz. Kaydolmak çok basit ve ücretsiz. Türkiye’den de kayıt olmak ve banka hesabına para çekmek mümkün ama ilk aşamada PayPal hesabı istiyor. Eğer PayPal hesabın yoksa  şu yazımı okuyabilirsin.

Sisteme kaydolduktan sonra sana özel bir affiliate linkin olacak. Bu linki benim bu yazıda yaptığım gibi insanlara ileterek ya da aşağıdaki gibi reklam kodları alarak websitenizde yayınlayabilirsiniz:

Speed up your social site in 15 minutes, Free website transfer and script installation

 

Şimdilik bu kadar. Sonra tekrar okur güncellerim belki. Lütfen takipte kalın.

Twitter: @drmustafagedik

(Visited 468 times, 1 visits today)

Bu bloga email adresiniz ile abone olabilirsiniz. Böylece her yeni yazı yazıldığında eposta yoluyla bildirim alırsınız.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir