Merhaba arkadaşlar!

İkinci bölümü sonunda hazırlayabildim. Podcast yayınına vakit kaybetmeden bir an önce başlamak istediğim için elimde yazılı bir metin olmadan başlamıştım ama bu şekilde devam etmek istemedim. Yazılı bir metni önceden hazırlayıp daha sonra seslendirmek biraz vakit kaybı gibi gelmişti ama sonradan bunun yanlış bir fikir olduğunu farkettim ve bu sitede önce yazılı olarak paylaşıp daha sonra bu metni seslendirmeye karar verdim. Böylece siz de daha sonra ya da dinlerken podcastdaki kelimeleri görebilirsiniz. Ayrıca, yazdığım bu kelimelerin telaffuzunu öğrenmeniz açısından da bu çok faydalı olacaktır.

Bu bölümde size kısaca kendimden bahsedeceğim.

Benim adım Mustafa. Amsterdam’da yaşıyorum. 28 yaşındayım. Türkiye’de doğdum. Lisans(BA) eğitimimi burslu olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde aldım. Yüksek lisans(MA) eğitimim ise halen Türkiye’de devam etmektedir.

Sen de kısaca kendinden bahsetmek ister misin?
Bunu sesli ya da yazılı olarak bana email olarak ulaştırırsan en kısa sürede geri dönüş yaparım. mustafagedik.com/podcast adresine giderek bu dinlemiş olduğun bölümün yazılışını görebilir ve sen de bana bu adresten ulaşabilirsin.

Dinlediğiniz ve okuduğunuz için teşekkür ederim 🙂

Mustafa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *